Naši výrobci

Společnost MERGI CZECH s.r.o. je výhradním zastoupením níže uvedených výrobců pro Českou a Slovenskou Republiku

Systemceram GmbH

Společnost sídlí ve městě Siershahn v blízkosi Koblenz, v oblasti bohaté na výskyt kvalitního kaolinu, který je základní surovinou pro výrobu keramiky. Proto má zde keramická výroba mnohaletou tradici.

Pod značkou KeraLab společnost vyrábí masivní keramické vany a výlevky pro technické použití v laboratořích a na dalších pracovištích v oblasti chemického průmyslu, farmacie, ve zdravotnictví, v úpravnách vod, všude tam, kde je požadována nejvyšší odolnost vůči působení agresivních chemikálií nebo kde jsou nároky na udržování nejvyššího stupně čistoty. Na laboratorní stoly jsou určeny také masivní keramické pracovní desky, které se ale v poslední době začínají prosazovat i v kuchyních.

Značka KeraDomo zahrnuje sortiment kuchyňských keramických dřezů a příslušenství, kam patří také kvalitní kuchyňské baterie. Nabídka keramických dřezů je velmi široká a obsahuje modely vhodné pro moderní kuchyně, stejně jako pro tradiční kuchyně. Výběr barev glazur poskytuje designérům kuchyní mnoho možností.

 

Shaws since 1897 Ltd.

Shaws of Darwen vyrábí nadčasové, ikonické, šamotové výrobky v provozovnách v severozápadní Anglii již od roku 1897. Každý z našich jedinečně krásných, praktických, ručně vyráběných dřezů působí na základě jména mistra řemeslníka, který je vytvořil. Toto je spolu s naším certifikátem pravosti vaší zárukou, že vaše investice byla ručně vyrobena, aby poskytovala celoživotní služby a potěšení.

Spolupráce s e-shopem BAZARMS-HK

Spolupráce s e-shopem BAZARMS-HK

Při naší práci máme často přebytky kartonů a krabic, a to jak z nábytku, tak i ze spotřebičů. Všechny tyto obaly jsou velice zachovalé a byla by velká škoda s nimi zbytečně plnit kontejnery.

Chcete se nás na něco zeptat? Neváhejte se na nás obrátit